Bezpłatna dostawa od 200 zł 

Polityka prywatności

 

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI SKLEPU KERICHOGOLD.PL


 

Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich usług zakupu przedmiotów poprzez sklep KERICHOGOLD.PL. Ochrona Państwa danych osobowych oraz przestrzeganie prawa w kwestii zbierania, przetwarzania i wykorzystywania Państwa danych osobowych jest dla nas najwyższym priorytetem.

1. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest ECOMPANY KAROLINA WIECZOREK z siedzibą w Macierzyszu ul.Sławęcińska 14, 05-850 Ożarów Mazowiecki., NIP 5252772526, REGON 381927575.

2. Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy.

3. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach w następujący sposób:

3.1. poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje.

3.2. poprzez gromadzenie plików „cookies”.

4. Pliki „cookies” to dane informatyczne przechowywane w urządzeniu końcowym użytkownika, na którym przeglądany jest sklep internetowy, pozwalające na dostosowanie zawartości sklepu internetowego do preferencji użytkownika, w tym jego optymalizację, tworzenie anonimowych statystyk oraz utrzymanie sesji.

5. Serwis zbiera informacje dobrowolnie podane przez użytkownika.

6. Dane podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza np. w celu dokonania procesu obsługi kontaktu informacyjnego.

7. Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.

8. Klient ma prawo do swobodnego dostępu do swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania, a także prawo do zaprzestania ich przetwarzania oraz ich usunięcia z bazy danych serwisu poprzez wysłanie oświadczenia na adres kontakt@kerichogold.pl.

9. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego serwisu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.

10. W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Serwisu i nie są w żaden sposób nadzorowane przez serwis KERICHOGOLD.PL. Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać.

Dziękujemy za zaufanie, którym Państwo obdarzyli sklep KERICHOGOLD.PL. W przypadku wątpliwości co do któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności jesteśmy do dyspozycji pod adresem e-mail kontakt@kerichogold.pl lub w zakładce serwisu „kontakt”.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl